За допомогою онлайн-сервісів можна отримати наступні послуги:

• реєстрація бізнесу (за модельним статутом);
  • довідка, виписка;
  • інформація про нерухомість: свідоцтво про право власності, витяг про державну реєстрацію, рішення про зупинення розгляду заяви/ відмову у реєстрації прав.

Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення (далі- Реєстр) надаються у вигляді витягу з Реєстру та інформаційної довідки.

Інформація з Реєстру також надається під час звіряння переліку осіб, звільнених з посад у зв’язку з притягненням до відповідальності за корупційні правопорушення, з відомостями, що містяться в Реєстрі.

Витяг з Реєстру - документ, який свідчить про внесення відомостей про особу до Реєстру або про відсутність відомостей про таку особу в Реєстрі, отриманих за параметрами пошуку.

Конституція України, при висвітленні конституційно-правового статусу людини та громадянина спирається на ліберальну концепцію прав. В Конституції України (переважно в розділі П) визначено такі групи основних прав: громадянські, політичні, економічні, соціальні, екологічні, культурні, сімейні.

Громадянські права – можливості людей, що характеризують їхнє фізичне та біологічне існування, задоволення матеріальних, духовних та деяких інших потреб. Сюди відносять такі суб'єктивні права: на життя; на недоторканність особи, житла, на таємницю листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції; на вибір місця проживання, свободу пересування, на вільне залишення території України та повернення будь-коли в Україну; на свободу власної думки і слова, на вільне виявлення своїх поглядів і переконань; вільно збирати, зберігати, використовувати й поширювати інформацію усно, письмово та в інший спосіб на свій вибір; на свободу світогляду, віросповідання та ін.

За працівниками, призваними на строкову військову службу на особливий період зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток у фермерських господарствах, сільськогосподарських виробничих кооперативах незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, в яких вони працювали на час призову.

Відповідний Закон України "Про внесення змін до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо працівників, призваних на військову службу під час мобілізації на особливий період" прийняла Верховна Рада України.