ПОВІДОМЛЕННЯ  

про оприлюднення проекту регуляторного акта та його аналізу   «Про встановлення місцевих податків та зборів  на  2021 рік»,  «Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік».

З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей,  Урядом прийнято постанову № 329 від 22.04.2020 року «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Барське відділення Фонду соціального страхування України інформує щодо міжнародного дня охорони праці 28 квітня: пандемія, заходи щодо недопущення виникнення захворювання на робочих місцях.

Шановні жителі селища !  

В зв’язку з проведенням карантинних заходів і офіційно підтвердженими випадками захворюваності на гостру респіраторні хворобу спричинену коронавірусом COVID-19 на території селища, враховуючи рекомендації Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації при райдержадміністрації щодо  заборони  відвідування кладовищ  у  період  карантину,