Оголошення про проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців 

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» в рамках  виконання Плану дій реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області  на період до 2020 року  з 27 травня  2020 року оголошено  конкурс  бізнес-планів для підприємців-початківців. 

ПОВІДОМЛЕННЯ  

про оприлюднення проекту регуляторного акта та його аналізу   «Про встановлення місцевих податків та зборів  на  2021 рік»,  «Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік».

З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей,  Урядом прийнято постанову № 329 від 22.04.2020 року «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Барське відділення Фонду соціального страхування України інформує щодо міжнародного дня охорони праці 28 квітня: пандемія, заходи щодо недопущення виникнення захворювання на робочих місцях.