ПОВІДОМЛЕННЯ  

про оприлюднення проекту регуляторного акта та його аналізу   «Про встановлення місцевих податків та зборів  на  2021 рік»,  «Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік».

Дата оприлюднення  18 травня 2020 р.

Проекти рішень Мурованокуриловецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів  на  2021 рік»,  «Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»,  розроблені постійною комісію Мурованокуриловецької  селищної ради з питань   бюджету , фінансів та цін, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, роботи промисловості, торгівлі, громадського харчування, роботи транспорту та зв’язку, регуляторної політики та житлово-комунального господарства.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2021 рік.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді  на протязі місяця за адресою:23400, Вінницька область, Мурованокуриловецький  район, смт Муровані Курилівці, вул.Соборна, буд. 45 , т.2-11-86, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта: на веб-сайті Мурованокуриловецької селищної ради  mk-rada.gov.ua.

Деталі за посиланням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити