Шановні жителі територіальної громади смт Муровані Курилівці!

26.01.2018 року о 15.00 в районному будинку культури відбудеться відкрита зустріч селищного голови Цибульської Г.М. з громадянами, на якій селищний голова прозвітує про свою роботу на протязі 2017-го року. На зустріч запрошуються також для звітів депутати усіх рівнів.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста – 1-ої категорії (юриста) селищної ради на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

1. мають повну вищу юридичну освіту за освітньо- кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра;
  2. знають вимоги чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування;
  3. вільно володіють державною мовою, уміють готувати аналітичні довідки;
  4. мають навики роботи з комп’ютером.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається апаратом селищної ради за адресою: 23400, смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна, 45 або за телефоном 2-11- 86.